در حال نمایش 12 نتیجه

امروزه استفاده از ساعت مچی هم برای بانوان و هم آقایان امر مهمی است چون هم روی استایل شخصی تاثیر زیادی دارد و هم کمک می کند همیشه تایم و زمان را در دست داشته و کارهای خود را در بهترین زمان ممکن انجام دهید.

اما یکی از مشکلاتی که خیلی افرادی که به ساعت مچی علاقه دارند انتخاب برند مناسب است که برند ساعت کورنیش یک برند سوئدی که ریشه در کشور سوئد دارد و دارای ساعت هایی با رنگ بندی و طرح های متنوع است و کیفیت ساعت های این برند زبانزد همه افراد در کشورهای مختلف است.

ویژگی های ساعت کورنیش

مقاومت بالای این نوع ساعت در برابر آب

یکی از مزیت های اصلی این برند، مقاومت آن در برابر آب است که با تمامی ساعت های برند و با کیفیت دیگر که می شناسید رقابت می کند. این ساعت ها در کمترین حالت بین 5 الی 10 اتمسفر مقاومت دارد که می توانید در حد غواصی کم عمق هم از این ساعت بدون اینکه مشکلی برای آن ایجاد شود استفاده کنید.

زمانی که دست های خود را می شویید دیگر این دردسر را ندارید که ساعت خود را از دست خارج کنید تا دست های خود را بشویید با ساعت های برند کورنیش می توانید دست های خود را در آب غرق کنید مشکلی برای ساعت ایجاد نمی شود.

تنوع بالا در رنگ و طرح های ساعت

افرادی که علاقه زیادی به ساعت و اکسسوری دارند مایل هستند برای استایل های مختلف و ست کردن با لباس هایشان ساعت هایی در طرح های مختلف و در رنگبندی متفاوت داشته باشند که با ساعت مردانه کورنیش یا ساعت زنانه کورنیش این مشکل نیز حل می شود چون تنوع ساعت های این برند به حدی زیاد است که می توانید برای هر نوع لباس و مجلسی در رنگ های مختلف با کیفیت ترین ساعت را در دستان خود داشته باشید.

خرید ساعت برند کورنیش

برند کورنیش برای عروس و داماد و زوج ها دارای ساعت های ست است که می توانید برای خود و همسرتان با کیفیت ترین و ظریف ترین ساعت ها را تهیه کنید تا هر دو ساعتی یکسان در یک طرح به دست داشته باشید و با یکدیگر ساعت ها و لباس هایتان را ست کنید و از ظرافت و طرح های زیبای این ساعت ها لذت ببرید.

شناسایی ساعت کورنیش اصل از فیک

یکی از مشکلات اصلی که خیلی از افراد در تهیه ساعت های برند دارند این است که نمی توانند اصل آن را از فیک آن تشخیص دهند اما با فروشگاه واچ گروپ ایران این مشکل را هم ندارید چون ما وارد کننده مستقیم ساعت ها از خارج کشور هستیم و تمامی ساعت های فروشگاه از برندهای معتبر و برند اصلی تهیه می شود و با قیمت های بسیار مناسب تر از بازار می توانید با کیفیت ترین ساعت های برند را با اطمینان اورجینال بودن تهیه کنید.

برای پیدا کردن یک ساعت اورجینال نباید به دنبال تشخیص ساعت اصل از فیک باشید بلکه باید به دنبال پیدا کردن یک فروشگاه معتبر و شناخته شده باشید که از اورجینال بودن ساعت برند کورنیش آنها اطمینان داشته باشید.