وبلاگ واچ گروپ

چرا ساعت فیک نخریم؟

چرا ساعت فیک نخریم؟

بعضی اوقات فکر می‌کنیم که میلیون‌ها تومان هزینه کردن برای خریدن یک ساعت لوکس کاری احمقانه است، در دنیای امروزی ساعت مچی‌ های کپی و فیک توانسته‌ اند که تجارت بزرگی را در جهان به دست بگیرند. خیلی از آنها ظاهرشان دقیقاً مانند نمونه اصلی است و بعضی از افراد فریب ظاهر ساعت مچی فیک و یا کپی را می‌خورند. ما در این مقاله قصد داریم که برای شما شرح دهیم چرا نباید ساعت فیک بخرید پس تا انتها با ما باشید.

چرا ساعت فیک نخریم؟

ساعت مچی فیک شما را خجالت زده می‌کند

امکان دارد که فرد معمولی توانایی این را نداشته باشد که یک ساعت مچی فیک را تشخیص دهد ولی کلکسیونرها و یا کسانی که در این حرفه خبره هستند توانایی این را دارند که ساعت را تشخیص دهند. تصور کنید که اگر کنار رئیس، همکار و یا مشتری‌ تان بروید و در دستتان ساعت مچی فیک قرار داشته باشد و مخصوصاً اگر ساعت مچی شما مورد توجه آنها قرار گرفته شود چگونه به نظر خواهد رسید. احتمال این وجود دارد که شما در بعضی از مواقع با فردی روبرو شوید که خیلی زود متوجه شود ساعت مچی شما مشکل دارد و نمونه اصلی نیست، و در چنین مواقعی شما خجالت زده می‌شوید.

ساعت مچی فیک شما را خجالت زده می‌کند

صنعت ساعت مچی فیک افراد را گول می‌زند

کارشناسان می‌گویند که ۱۵ تا ۳۰ درصد از تمامی جستجوهای اینترنتی برای ساعت مچی‌ های لوکس افرادی است که به دنبال خرید ساعت‌ های کپی و یا فیک هستند که شباهت زیادی به اصل آن داشته باشد. هرچند که تقاضا برای ساعت‌ های فیک و کپی بیشتر باشد تمایل خیلی بیشتری نیز به فروش و تولید این دسته از ساعت‌ها به وجود می‌آید.

بیشتر فروشندگان ساعت مچی فیک و کپی صادق نیستند و این را نمی‌گویند که ساعت مچی ها فیک و یا کپی هستند و به خاطر همین این امر یک اتفاق خیلی ناگوار برای کسانی است که به دنبال خرید ساعت مچی اصل هستند. متاسفانه مقدار خیلی زیادی از این پول از طریق تهیه ناخواسته و بدون اطلاع تامین می‌شود، کسانی که نمی‌دانند و پول خیلی زیادی را برای خریدن فقط یک ساعت فیک و یا کپی خرج می‌کنند. همچنین اگر روزی خواستید که خودتان یک ساعت مچی گران قیمت لوکس بخرید امکان دارد که در نهایت این شما باشید که گول خورده‌اید.

ساعت مچی فیک از روی دست قابل تشخیص است

با به دست کردن ساعت مچی های فیک فکر نکنید که کسی را فریب داده‌ اید که ساعت مچی شما اصل است. حتی اگر یک ساعت مچ فیک و یا کپی اصل به نظر برسد نیز امکان دارد که خیلی از نشانه‌ های واضح در مورد تقلبی و کپی بودن آن وجود داشته باشد که هیچ ارتباطی با ساعت مچی اصل ندارد. مخصوصاً اگر وضع مالی دارید که غیر قابل باور باشد که یک ساعت مچی گران داشته باشید امکان دارد که مردم بفهمند این ساعت مچی کپی و یا فیک است و ممکن است به خاطر آن شما را مورد تمسخر قرار دهند.

ساعت مچی فیک دوام زیادی ندارد

یک ساعت مچی اصل می‌تواند تا قرن‌ها دوام داشته باشد ولی ساعت مچی‌ های کپی و فیک فقط می‌توانند تا تولد سال بعد شما دوام داشته باشند. ساعت‌ های کپی و فیک معمولاً طول عمر خیلی کمی دارند. گذشته از هزینه‌ ای که صرف آن کرده‌ اید همچنین آنها از مواد نامرغوب نیز ساخته می‌شود.

آیا واقعاً شما می‌توانید به فروشنده اعتماد کنید که بتواند یک ساعت مچ ۲۰ میلیون تومانی دقیقاً کیفیتی مانند یک ساعت مچی ساعت صد هزار تومانی داشته باشد؟ آنها یک محصول کپی و تقلبی به شما داده‌ اند و به خاطر همین شما نباید انتظار این را داشته باشید که محصول شما دوام زیادی داشته باشد.

گذشته از آن ممکن است شنیده باشید حتی گران‌ ترین ساعت مچی‌های موجود نیز نسخه‌ های تقلبی دارند. صنعت ساعت مچی فیک و کپی یک هدف مشترک و واحد دارد و آن هدف هم کسب کردن هرچه بیشتر پول است، مثل هر فرد مجرمی که آنها هر کاری را می‌کنند تا بیشترین بازدهی را داشته باشند. آنها می‌توانند محصولات فیکشان را بسیار خوب جلوه دهند و یک محصول فیک را به شما بفروشند.

در پایان باید گفت که حتی اگر مبلغ خیلی کمی را برای تهیه آنها بپردازید آنها همچنان نیز از از کم هزینه‌ ترین مواد و همچنین بی‌کیفیت‌ ترین و ضعیف‌ ترین طرز ساختی که می‌توانند داشته باشند استفاده می‌کنند.

هیچکس تحت تاثیر ساعت مچی فیک و تقلبی قرار نمی‌گیرد

خیلی از افراد زمانی که ساعت مچی آنها کپی و یا فیک است به مردم این را می‌گویند. ولی خیلی‌ها این کار را نمی‌کنند. گذشته از گفتن و یا نگفتن این موضوع، هیچکس تحت تاثیر ساعت مچی تقلبی قرار نمی‌گیرد و یا اینکه یک ساعت مچی تقلبی مانند یک چاقوی صاف و ساده است و یا یک کفش ارزان.

با خرید ساعت مچی فیک پولتان را هدر می‌دهید

ساعت مچی‌ های کپی و فیک به هیچ عنوان ارزششان را حفظ نمی‌کنند و امکان دارد که شما ۱۰۰ هزار تومان و یا ۵ میلیون تومان خرج کرده باشید. ولی در هر حال بعد از خرید، آنها هیچ ارزشی نخواهند داشت. تهیه کردن یک ساعت مچی اصل حتی اگر ارزان هم باشد مطمئناً از هر ساعت تقلبی دیگری ارزش بیشتری دارد.

خوب است بدانید که تعداد زیادی از مغازه‌های کاملاً واقعی و بزرگ در بازار فروش ساعت مچی های کپی و تقلبی وجود دارد. این مغازه‌ها نه تنها در خاورمیانه بلکه در بازارهای آمریکایی نیز وجود دارند. مسئله‌ این نیست که در بازارهای آمریکایی نیز وضعیت به این شکل است مسئله این است که خیلی از افرادی که ساعت مچی‌های فیک را به خاطر ارزان بودنشان در خارج از کشور خریداری کرده‌اند بلافاصله پشیمان می‌شوند.

ساعت مچی‌های فیک زمان دقیقی را نشان نمی‌دهند

بعضی از ساعت مچی‌های فیک و کپی با موتورهای کوارتز تولید می‌شوند و امکان دارد که آنها مدت زمان بیشتری عمر کنند. با وجود این نیز دقیقاً مثل نمای بیرونی ساعت مچی‌های رولکس تقلبی هستند، ساز و کار منبع تغذیه آن نیز این گونه است. تولید موتورهای آنها، بیشتر در خط تولید چین قرار دارد که خیلی زود تعداد زیادی از آنها ساخته می‌شود.

ساعت مچی‌های فیک زمان دقیقی را نشان نمی‌دهند

ساعت مچی فیک نمی‌تواند در برابر آب مقاوم باشد

شما می‌توانید از یک ساعت برند رولکس مدل Submariner حتی برای غواصل نیز استفاده کنید ولی یک ساعت مچی که کپی باشد را حتی نباید نزدیک شیر هم ببرید. به خاطر اینکه به احتمال خیلی زیادی این دسته از ساعت‌ها در برابر آب مقاوم نیستند.

بند ساعت مچی فیک از خود ساعت مچی بدتر است

در خیلی از موارد بند آنها خیلی بی‌کیفیت‌ تر و بدتر از ساعت اصلی هستند. بیشتر اوقات ساعت‌ های کپی و فیک بندها را نیز تقلید می‌کنند ولی متاسفانه بند این ساعت مچی‌ها خیلی راحت می‌شکنند.

پس در آخر باید به این نکته اشاره کنم که اگر قصد خرید ساعت مچی اورجینال را دارید می توانید آن را از واچ گروپ ایران تهیه کنید. واچ گروپ با هدف فروش اینترنتی ساعت های لوکس و لاکچری فعالیت خود را آغاز کرده و ساعت های اصل و اورجینال را در اختیار شما قرار داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *