وبلاگ واچ گروپ

تفاوت ساعت‌های اورجینال و های کپی CITIZEN

تفاوت ساعت‌های اورجینال و های کپی CITIZEN

برند سیتی سنی که از برندهای خیلی مشهور در جهان در ساخت انواعی از ساعت مچی‌های مردانه و زنانه می‌باشد. با با این حال نیز با وجود پیشرفت‌های چشمگیری که در تکنولوژی به وجود آمده است ساعت سیتیزن فکر نیز در بازار موجود هستند. اما تفاوت ساعت‌های اورجینال و های کپی CITIZEN چیست؟ در این مطلب واچ گروپ ایران ما فرق میان ساعت سیتیزن اصل با فکر را شرح می‌دهیم با شیوه آشنایی و استفاده کردن از ساعت سیتیزن اصل برای پیشگیری کردن از مشکلات ناشی از ساعت سیتیزن فیک را بررسی خواهیم کرد.

ساعت سیتیزن فیک چه است و چه گوناگونی‌هایی با ساعت سیتیزن اصل دارد؟

در حقیقت ساعت سیتیزن فیک به ساعتی می‌گویند که به وسیله شرکت اصلی ساخته نشده است و گارانتی معتبر و یا سریال نامبر بر روی آن هک نشده است تا افراد بتوانند خیلی راحت آن را تشخیص دهند.

در عوض ساعت سیتیزن اصل ساعتی دقیق از شما می‌توانید با خیال راحت به آن اعتماد کنید که به وسیله شرکت اصلی ساخته شده است و روانه بازار جهانی شده است.

اغلب ساعت‌های اصل سیتیزن به وسیله نمایندگی‌های معتبر ارائه داده می‌شوند تا مردم خیلی راحت بتوانند فرق میان ساعت سیتیزن اصل و فیک را تشخیص دهند. البته باید گفت که بعضی از برندهای موجود در بازار ایران از این قاعده مستثنا می‌باشند، برای مثال ساعت دنیل کلین به خاطر عرضه به وسیله شرکت معتبر و ارائه آن به بازار از راه منابع معتبر این مسائل و مشکلات را به همراه خود ندارد.

ساعت سیتیزن فیک چه است و چه گوناگونی‌هایی با ساعت سیتیزن اصل دارد؟

مزایای ساعت سیتیزن اصل و مشکلات ساعتی سیتیزن فیک

با توجه به گوناگونی‌هایی که در بخش قبل در بین ساعت سیتیزن اصل و فیک به آن اشاره کردیم در این قسمت ما قصد داریم که به مزایای استفاده از ساعت سیتیزن از لو و مشکلاتی که با استفاده کردن ساعت سیتیزن فکر به وجود می‌آیند را توضیح دهیم، که البته باید گفت همین موضوع نیز خودش منجر به تشخیص فرق میان ساعت سیتیزن اصل با فیک خواهد شد و باعث می‌شود که شما بتوانید خریدی هوشمندانه‌تر داشته باشید.

مزایای ساعت سیتیزن اصل

 • دقت بالا: با توجه به دقت ساختی که در ساعت سیتیزن به کار گرفته می‌شود و البته مواد با کیفیتی که برای تولید از آن استفاده می‌شود منجر به دقت بالای این محصول‌ها و در نهایت کیفیت بیشتر آن می‌شود .
 • تطابق با بقیه دستگاه‌های زمانسنج: ساعت‌ مردانه سیتیزن اصل خیلی کم از کار خواهند افتاد و یا به اصطلاح عامیانه خوب می‌رود که این مورد برای کسانی که همواره در سفر می‌باشند می‌توانند یک حسن بزرگ باشد و کسانی که علاقه زیادی به خرید ساعت مچی دارند، این مورد از مزایای ساعت سیتیزن می‌تواند کمک بسیار زیادی به آنها بکند.
 • استفاده آسان: برای تنظیم کردن ساعت‌های سیتیزن اصل هیچ احتیاجی به انجام دادن کارهای پیچیده‌ای نیست و خیلی راحت می‌توانید با ساعت و مورد اضافه‌ای که بر روی آن وجود دارد آن را تنظیم کنید به همین دلیل ما به شما خرید ساعت سیتیزن را پیشنهاد می‌کنیم.

شیوه شناسایی ساعت سیتیزن اصل از فیک

شیوه هایی برای شناسایی ساعت سیتیزن فیک با استفاده از نگاه دقیق به جزئیات و طرح ساعت

 1. بررسی کردن جزئیات ساعت: برای شناسایی کردن ساعت سیتیزن فیک اولین راه برای آن بررسی کردن جزئیات و همچنین طرح ساعت اصلی می‌باشد. در نمونه اصل آن جزئیاتی مانند طرح شماره‌های ساعت و همچنین طرح نشانگر ثانیه به طور دقیق و هماهنگی در کل ساعت قرار گرفته است به خاطر همین در صورتی که طرح شماره‌های یک ساعت سیتیزن فیک با شماره‌های ساخت اصلی آن گوناگونی داشته باشد می‌توان خیلی راحت آن را شناسایی کرد.
 2. بررسی کردن کیفیت ساخت: ساعت سیتیزن اصل به وسیله موادی با کیفیت تولید می‌شود و جزئیات آن با دقت بسیار زیادی ساخته می‌شود. این در حالی است که ساعت سیتیزن فکر با استفاده از مواد کم کیفیت و با دقت خیلی کمتری ساخته می‌شود به خاطر همین با بررسی کردن کیفیت ساخت ساعت و همچنین گوناگونی‌های آن با ساعت اصلی می‌توان خیلی ساده ساعت سیتیزن فیک را شناسایی کرد.

در این قسمت از این مطلب به بررسی کردن دقت ساعت سیتیزن اصل و همچنین ساعت سیتیزن فیک خواهیم پرداخت. معمولا ساعت‌های سیتیزن فیک دقت پایینی دارند و در بعضی از مواقع نیز تا چند دقیقه از ساعت سیتیزن اصل پیشی خواهند گرفت. در عین حال بعضی از ساعت‌های سیتیزن فیک با دقت خیلی بیشتری ساخته می‌شوند و امکان دارد که با ساعت سیتیزن اصل تقریباً هم استاندارد باشند.

با وجود این برای استفاده کردن از ساعت سیتیزن به عنوان مرجعی برای برنامه‌ریزی کردن و انجام دادن وظایف روزمره بهترین راه حل همواره استفاده کردن ساعت سیتیزن اصل می‌باشد به خاطر اینکه دقت بالاتری دارد و منجر به این می‌شود که تشخیص فرق بین ساعت سیتیزن اصل با فیک که مردم در هنگام خرید ساعت سیتیزن باید به آن توجه داشته باشند راحت‌تر باشد.

شیوه تفاوت گذاری ساعت سیتیزن اصل و سایت سیتیزن فیک

برای دفاع گذاری کردن در بین ساعت سیتیزن اصل و فیک آن اول باید این دو را با یکدیگر مقایسه کنیم. ساعت‌های اصل به وسیله شرکت‌های معتبر و مشهوری مثل رولکس سیتیزن کاسیو و… تولید می‌شوند و قیمت آنها نیز به خاطر کیفیت بالا خیلی گران می‌باشند مانند انواع ساعت سه موتوره که قیمت خیلی بیشتری در مقایسه با سایر ساعت‌های معمولی دارند.

در این محتوا به صورت کامل با تفاوت ساعت‌های اورجینال و های کپی آشنا شدید و اگر می خواهید در مورد تشخیص اصل یا فیک بودن ساعت دنیل کلین بدانید محتوا نحوه تشخیص ساعت اصل دنیل کلین را در بخش بلاگ ما مطالعه نمایید.

در مقابل ساعت سیتیزن فیک که همچنان با نام‌های ساعت ک و همچنین های کپی ساعت نیز شناخته می‌شوند به وسیله کارخانه‌هایی در چین و کشورهای دیگر آسیایی با کیفیت پایین‌تری ساخته می‌شوند.

در خیلی از مواقع نیز تولید کنندگان این دسته از ساعت‌ها گذشته از تقلید از طراحی و مدل‌های مشهور همچنین از نام برندهای معروف نیز تقلید می‌کنند که افراد در هنگام خرید ساعت باید حواسشان به این موضوع جمع باشد.

شیوه تفاوت گذاری ساعت سیتیزن اصل و سایت سیتیزن فیک

روش‌های تشخیص دادن فرق میان ساعت سیتیزن اصل با فیک

 • استعلام کردن مدل ساعت در سایت اصلی سیتیزن
 • با توجه به مدل ساعتی که آن را تهیه کرده‌اید ی‌توانید آن را از روی دفترچه گارانتی محصول پیدا کنید و سپس در داخل کادر جستجو وارد کنید.
 • همه محصولات اصل و اورجینال برند سیتیزن یک دفترچه گارانتی هستند البته این نکته را نیز باید به یاد داشته باشید که سریال یادداشت شده باید با سریال پشت ساعت مطابقت داشته باشد.
 • در بین مدل‌های سیتیزن اکودرایو یه کارت مختص به خدمات جهانی و همچنین یک دفترچه راهنمای ساعت نیز وجود دارد.
 • مقایسه کردن قیمت جهانی ساعت سیتیزن اصل با فیک که برای انجام این مورد کافی است که در سایت‌های بین‌المللی مدل ساعتتان را جستجو کنید و قیمت آن را ببینید.
 • توجه به لوگوی برند سیتیزن که در صفحه ساعت وجود دارد.
 • تشخیص بر اساس کیفیت ساخت، در بعضی از ساعت‌های تقلبی سیتیزن به اندازه اختلاف کیفیت وجود دارد که با بررسی های ظاهری به راحتی می‌توانید آن را تشخیص دهید.
 • تهیه و انتخاب ساعت از نمایندگی‌های تایید شده و اصلی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *