وبلاگ واچ گروپ

تاثیر رنگ سبز در ساعت های مچی

تاثیر رنگ سبز در ساعت های مچی

تاثیر رنگ سبز در ساعت های مچی بیشتر از آن چیزی است که فکرش را می‌کنید. اگر اطلاعات زیادی در زمینه ساعت مچی‌ها ندارید احتمال زیادی دارد که اطلاعات شما در مورد ساعت های سبز فقط محدود به رولکس submariner Hulk است بعضی از مدل‌های کاسیو جی شاک را نیز به خاطر دارید که قاب سبزی دارند ولی دنیای ساعت مچی با صفحه سبز بسیار بیشتر و بزرگتر و روشن‌تر می‌باشد. اگر قصد دارید که با روندهای دنیای مد پیش بروید احتمال زیادی دارد که با روندهای بی‌انتها و نادر ساعت‌های صفحه سبز رنگ برای آقایان روبرو شوید.

انتخاب کردن رنگ سبز برای ساعت مچی یک امر عادی نیست با وجود این تاثیر رنگ سبز در ساعت برای مردان متشخصی می‌باشد که دوست دارند متمایز باشند. به علاوه این رنگ اجازه می‌دهد که این فردیت در ساعت‌های آنها منعکس شود.

به عنوان یک روند، تمامی علائم مربوط به ساعت‌هایی با صفحه سبز رنگ به عنوان موارد امضا برای فردی متمایز اشاره دارد. در ادامه این مطلب واچ گروپ ایران  تاثیر چند دسته از ساعت با رنگ سبز را که در در سطح جهانی محبوب بوده‌اند را بررسی خواهیم کرد.

مشخصات ساعت رولکس GMT MASTER II چیست؟

تاثیراتی که رنگ سبز در ساعت طلایی رولکس مدل GMT MASTER II دارد خیلی بی نظیر است. این دسته از ساعت‌ها یک صفحه سبز رنگ و حاشیه سیاه خیره کننده‌ دارند.

ساعت مدل مستر II صفحه شماره‌گیری یاقوت کبود را دارد و همچنین یک باند ۴۰ میلیمتری که به وسیله طلای ۱۸ عیار روکش شده است. تاثیر رنگ سبز در این ساعت بسیار زیبا است.

این ساعت مقاومت زیادی را در آب دارد و می‌تواند تا عمق ۳۰۰ متری از آب مقاومت کند. انرژی آن به وسیله حرکت خودکار تامین خواهد شد و هر مقدار که شما ازم بیشتر استفاده کنید زمانی کمتری را نیز برای سیم پیچ باتری مصرف می‌شود.

مشخصات ساعت رولکس GMT MASTER II چیست؟

ساعت مچی مالاکیت امگا Seamaster 300 چه ویژگی هایی دارد؟

تاثیر رنگ سبز بر روی ساعت امگا دقیقاً مانند نام خودش ادای احترام به اقیانوس می‌باشد. سبک جدید Seamaster برای بار اول در سال ۱۹۵۷ به عنوان ساعت غواصان معرفی شد و همچنین در حفظ کردن این میراث نیز وفادار مانده است.

این ساعت با بند چرمی سبز و همچنین صفحه سبز خیره کننده دو موردی که دارد از سنگ سبز قیمتی ماکیت تولید شده می‌باشد و شاهکاری کاملاً لوکس از عمق دریاها را برای شما نداعی می‌کند. این دسته از ساعت ماشین‌ها بدنه ۴۱ میلیمتری دارند که از طلای زرد ۱۸ عیار تولید شده می‌باشند.

کریستالی که این دسته از ساعت‌ها دارند بازتاب نور هستند و به علاوه ضد خراش نیز می‌باشند و مقاومتی که در برابر آب دارند تا عمق ۳۰۰ متری برای آنها تعیین شده است.

اثر رنگ سبز در ساعت مدل کلاسیک Hublot چیست؟

اگر سبک شما مدل کلاسیک است این ساعت می‌تواند یک گزینه بسیار مناسب برای شما باشد. ساعت کلاسیک رزگل با صفحه سبز زیتونی که دارد می‌تواند یک مدل بسیار لوکس و شیک برای شما به حساب بیاید.

تاثیراتی که رنگ سبز در ساعت کلاسیک Hublot دارد همراه با رنگ‌های طلایی خیلی خیره کننده و زیبایی ارائه شده می‌باشد. این ساعت‌ها قالب رزگلد با طلای ۱۸ عیار را دارند.

بند سبز و همچنین صفحه سبزی که این ساعت دارد می‌تواند نقش پوست تمساحیه کاملاً جلوه قاب رز گلد را تکمیل کند. این ساعت مچی می‌تواند تاریخ ساعت دقیقه و همچنین ثانیه را نیز نمایش دهد. سایت اتوماتیک Hublot ذخیره انرژی ۴۲ ساعته‌ای را دارد.

شرکت هال بوت مشتری‌هایش را با ارائه دادن ساعت‌های رویایی جمع می‌کند. در تولید کردن این مدل هابت از یک ماده با تکنولوژی پیشرفته که قبلاً در کیس‌های ساعت به کار برده نشده بود، این دفعه در ساعت‌های هالبد به کار برده شد و سپس این تکنولوژی SAXEM نامگذاری شد.

ویژگی های ساعت مچی پیاژه Polo S چیست؟

ساعت مچی مدل Piaget Polo S یک مدل خاص و بسیار منحصر به فرد با ظرافت زیاد است که خیلی لوکس نیز می‌باشد. به خاطر ترکیب هنر کلاسیک و همچنین زیباشناسی معاصر این مدل بدون هیچ گونه زحمتی در بین سبک‌های گذشته و حال حرکت می‌کند.

تاثیراتی که رنگ سبز در این ساعت در درخشش زمرد سبز رنگش دارد کاملاً مشهود است. بدن آن ۴۲ میلیمتر می‌باشد و صفحه سبز رنگ مدرج نمایش زمان و همچنین بند خاص آن می‌تواند جسارت خیلی بیشتری را به این سبک اضافه کند و البته باید گفت که عددهای ساعت نیز کاملاً قابل خواندن می‌باشند.

این ۹ ساعت مجهز به قاب پشتی یا قطر کبود می‌باشد که حکاکی زیبایی نیست بر روی آن انجام شده است و همچنین اتوماتیک است.

تا اینجا با تاثیر رنگ سبز در ساعت های مچی و همچنین تاثیر آن بر روی چند ساعت آشنا شدید اگر می خواهید از دیگر مطلب واچ گروپ ایران همچون مطلب ساعت چه رنگی بخرم؟ دیدن کنید می توانید به بخش بلاگ ما مرجعه نماید.

ویژگی های ساعت مچی پیاژه Polo S چیست؟

ساعت مچی بنتلی مدل Premier B01 چگونه ساعتی است؟

ساعت بنتلی مدل Premier B01 ساعت مچی ورزشی بسیار عالی می‌باشد که با یک کیس استیل ۴۲ متری و همچنین یاقوت کبود ضد انعکاس نیز تولید و عرضه می‌شود. تاثیری که رنگ سبز در این ساعت با صفحه سبزی که سبک آن اسپرت است نمایان می‌شود. این ساعت دارای عقربه‌های سرشمار مشخصی می‌باشد و همچنین اعداد آن نیز کاملاً واضح و قابل خواندن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *