وبلاگ واچ گروپ

علت محبوبیت ساعت مچی پتک فیلیپ

علت محبوبیت ساعت مچی پتک فیلیپ

اگر از هر کلکسیونر ساعت این سوال را بپرسید که یک برند را نام ببرند که هر کلکسیونری باید آن را داشته باشد مطمئناً جواب آنها با احتمال زیادی برند پتک فیلیپ خواهد بود. این برند از آن دسته برند های پر زرق و برق و بسیار جلب توجه کننده نمی‌ باشد ولی برازندگی دارد، و با وجود اینکه به اندازه کافی به آن پرداخته نشده است ولی کسانی که در کار ساعت می‌ باشند این موضوع را خیلی خوب می‌ دانند که این برازندگی از جنبه‌ های تکنیکی خلاقانه و همچنین کیفیت بسیار بالایی که دارد به دست آمده است.

ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که ساعت‌ های پتک فیلیپ چه چیزی دارند که هم ساعت‌ های جدید آن و هم ساعت‌ های دست دوم قدیمی نیز خواهان بسیار زیادی دارند؟ در این مطلب ما دلایل محبوبیت این ساعت را ذکر می‌ کنیم.

پتک فیلیپ گذشته‌ ای طولانی و غنی دارد و همین موضوع نیز بخش اصلی دی‌ ان‌ ای برند است . ریشه این برند در واقع به سال ۱۸۹۳ باز می‌ گردد زمانی که آنتونی نوربرت د پتک فرانسویز چپک برای بار اول آن را در ژنو سوئیس با نام پتک چپک و سیه پایه گذاری کردند. در سال ۱۸۵۱ بعد از پیوستن جین آدریان فیلیپ نام این برند به پتک، فیلیپ و همچنین سیه تغییر یافت.

سپس در سال ۱۸۴۵ فیلیپ ساعت‌ هایی بدون کلید تنظیم کننده و همچنین همراه با یک سیستم تنظیم کننده دستی ساخت و آن را ثبت کرد. در دو دهه پیش این برند دائماً محصولات جدیدی را اختراع کرده و پیشرفت چشمگیری داشته است و دانش ساعت سازی را از نسلی به نسل دیگر منتقل کرده است. این گذشته طولانی و غنی مجموعه کامل پتک فیلیپ سرمایه هر برندی می‌ باشد به خاطر اینکه می‌ تواند به هر جایی از گذشته اش باز گردد و از آن الهام بگیرد.

به علاوه از آنجا که خانواده استرن مالک خصوصی این برند می‌ باشند تمامی رویه برند و همچنین ساخت محصول با شبکه عرضه طوری طراحی شده است که آینده برند را می‌ تواند تضمین کند و آن را بهبود بخشد و روز به روز نیز شاهد پیشرفت باشد.

در این محتوا به صورت کامل با برند اصیل پتک فیلیپ آشنا می شوید و اگر می خواهید در مورد راه های تشخیص اصل بودن این ساعت خاص بدانید محتوای تشخیص ساعت پتک فیلیپ اصل را در بخش بلاگ ما مطالعه نمایید.

علت محبوبیت ساعت مچی پتک فیلیپ

تمامی ساعت‌ های پتک فیلیپ دست ساز می‌ باشند

با وجود اینکه امروزه دنیای ساعت سازی به سوی استفاده کردن از طراحی کامپیوتر محور و همچنین تکنولوژی‌ های پیشرفته و حتی ماشین‌ های سی‌ ان‌ سی نیز پیشرفته کرده است تمامی ساعت‌ های پتک فیلیپ پرداخته و ساخته دست افراد می‌ باشند. این برند استاندارد هایش را برای هیچ کدام از ساعت‌ هایش پایین نیاورده است.

از دو ساعت عقربه‌ ای کالاتراوا گرفته تا سخت‌ ترین و پیچیده‌ ترین ساعت‌ های دنیا همان مهارت و استانداردها را برای ساخت ساعت به کار می‌ برند. امکان دارد که ساخت یک ساعت ساده ماه‌ ها و همچنین ساخت ساعت‌ های پیچیده‌ تر سال‌ ها نیز طول بکشد.

برند پتک فیلیپ ساعت‌ های کلاسیک همیشه روی بورس و همچنین جزئیات زیبایی می‌ سازد. ۱۰ سال گذشته پتک فیلیپ سیل را ساخت تا این را تضمین کند که ساعت‌ های آنها استاندارد های بالاتری در مقایسه با استاندارد های سوئیسی دارند. در حقیقت این برند خودش یک معیار در زمانسنجی است.

تمامی ساعت‌ های پتک فیلیپ دست ساز می‌ باشند

ساعت‌ های پتک فیلیپ در مقایسه با ساعت‌ های دیگر کمیاب‌ تر هستند

پتک فیلیپ در طول سال تعداد بسیار کمی ساعت می‌ سازد به خاطر اینکه هر ساعت زمان خیلی زیادی می‌ برد تا ساخته شود. با گذشت ۱۸۰ سال از تاسیس این برند، پتک فیلیپ کمتر از یک میلیون ساعت را تولید کرده است. یعنی اینکه ساعت‌ های این برند کمیاب می‌ باشند و لیست انتظار خیلی طولانی دارد. این برند برای ساعت‌ های پیچیده‌ ترش حتی از خریدار ها این را می‌ خواهد که فرمی پر کنند تا تایید شود که این ساعت را خواهند خرید. ساعت های برند و با کیفیت زیادی مثل ساعت پولو در بازار موجود است اما اگر به دنبال ساعت های خاص هستید باید ساعت پتک فیلیپ را سریع خریداری کنید چون به تعداد محدود تولید و عرضه می شوند.

ساعت‌های پک فیلیپ ارزش ذاتی دارند

کمیابی این دسته از ساعت‌ ها منجر به این شده است که ارزش زیادی داشته باشند. تمامی ما می‌ دانیم که ساعت‌ های پتک فیلیپ همواره ارزششان را حفظ می‌ کنند حتی به خاطر کمیابیشان ارزششان با گذر زمان بیشتر نیز می‌ شود. با وجود این هیچ کسی ساعت‌ های این برند را به این امید خریداری نمی‌ کند که روزی ارزشش چند برابر پولی که آن زمان برای آن پرداخت کرده است شود.

کلکسیونر های امروزی ساعت‌ های پتک فیلیپ را خریداری می‌ کنند به خاطر اینکه می‌ دانند ارزش دقت، کیفیت اجرا و همچنین ارزش نگهداری آنها ذاتی می‌ باشد. شعار تبلیغاتی که این برند دارد برای دهه‌ ها این بوده است که شما هیچ وقت مالک اصلی این ساعت‌ ها نخواهید بود و فقط آن را برای نسل‌ های بعدی حفظ خواهید کرد. این جمله ارزشی که ساعت دارد را نشان می‌ دهد.

ساعت‌های پک فیلیپ ارزش ذاتی دارند

ساخت ساعت‌ های پتک فیلیپ دقت فضایی دارد

موفقیت این برند مدیون مدیران استثنایی است. گذشته از اینکه این برند گذشته بسیار غنی دارد، این کمپانی هنوز هم مدام آینده را بررسی می‌ کند و مبلغ خیلی زیادی را صرف تحقیق و بررسی می‌ کند و همین موضوع نیز منجر به پیشرفت روز افزون آنها شده است.

در این محتوا به صورت کامل با ساعت های خاص و کمیاب پتک فیلیپ اشنا شدید و اگر می خواهید از دیگر مطلب های واچ گروپ ایران همچون مطلب اشتباهات رایج در پوشیدن ساعت دیدن کنید می توانید به بخش بلاگ مراجعه کنید.

این برند در بین اولین برند هایی می‌ باشد که فنر های رقصانک سیلیسیومی را در در سال ۲۰۰۶ معرفی کردند و به علاوه چرخ دنده‌ های سیلیکونی پالسومکس و رقصانک‌ های ژیرومکس سی و همچنین قطعات پیشرفته‌ تری ساخت که اصطکاک را کاهش می‌ دهد و احتیاج به سرویس مدام ساعت ندارد. این ساخته‌ های پیشرفته منجر به این شده است که این برند از پس ساخت ساعت‌ های پیچیده‌ تر نیز بر بیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *