وبلاگ واچ گروپ

تاریخچه برند سیکو

تاریخچه برند سیکو

برند سیکو یکی از معروف‌ ترین و محبوب‌ ترین برند های ساعت در جهان است. این برند ژاپنی برای اولین بار در سال ۱۹۲۴ تاسیس شد و از آن زمان به بعد به بزرگترین سازنده ساعت ژاپنی تبدیل شد. ساعت مچی‌ هایی که برند SEIKO تولید می‌کند با طراحی بسیار زیبا و دقت بالا و همچنین قابلیت‌های پیشرفته‌ ای که دارند خودشان را از دیگر برندهای ساعت متمایز کرده‌ اند. در ادامه این مطلب به طور کامل به تاریخچه برند سیکو می‌پردازیم پس تا انتها با ما همراه باشید.

تاریخچه برند سیکو

برای اولین بار ساعت سیکو در سال ۱۹۲۴ به وسیله کینتارو هاتوری پایه گذاری شد. هاتوری در اوایل فعالیتش ساعت‌های جیبی را با نام سیکو می‌ساخت. سپس در سال ۱۹۲۹ برند ساعت مچی SEIKO بعد از مجهز شدنش به موتورهای اتوماتیک، به اولین ساعت اتوماتیک ژاپنی تبدیل شد.

در سال ۱۹۳۷ بعد از اینکه ساعت‌ های سیکو به تکنولوژی ترمز مغناطیسی مجهز شدند آنها به عنوان اولین ساعت مغناطیسی ژاپنی معرفی کردند. سپس در دهه ۱۹۵۰ ساعت‌های سیکو بعد از مجهز شدنشان به تکنولوژی تحرک کوارتز به اولین ساعت کوارتز ژاپنی تبدیل شدند.

در دهه ۱۹۷۰ زمانی که ساعت‌های سیکو به تکنولوژی کریستال مایکرون مجهز شدند، به اولین ساعت‌های کریستال مایکرون ژاپنی تبدیل شدند. این تکنولوژیی‌ها منجر به این شد که دقت ساعت‌های سیکو تقریباً به حدود یک میلیونوم در ثانیه برسد.

ساعت های برند SEIKO از آن زمان به بعد تا اکنون با ساخت و عرضه تکنولوژی‌ های پیشرفته و همچنین طراحی زیبایشان توانستند به یکی از محبوب‌ ترین برندهای ساعت در دنیا تبدیل شوند. این برند به خاطر داشتن مجموعه‌ ای از ساعت‌ های گوناگون و زیاد و منحصر به فرد نیز همچنان در میان علاقه‌ مندان به ساعت‌های با کیفیت و دقت بالا محبوبیتشان را حفظ کرده‌اند.

تاریخچه برند سیکو

دسته‌بندی ساعت سیکو

ساعت‌های سیکو در دسته‌بندی‌های گوناگونی که در ادامه آنها را ذکر می‌کنیم عرضه می‌شوند.

  • ساعت‌های کوارتز
  • ساعت‌های GPS
  • ساعت خورشیدی
  • ساعت‌های اتوماتیکی

هر یک از این خطوط محصولات به خاطر داشتن ویژگی‌ های منحصر به فردشان به نیازهای گوناگون مشتریان پاسخ می‌دهند.

ساعت های کوارتز

ساعت‌های کوارتز برند سیکو به خاطر داشتن تکنولوژی کوارتزی و همچنین طراحی بسیار جذاب و زیبا به عنوان یکی از مشهور ترین و محبوب‌ ترین خطوط محصولات ساعت سیکو شناخته می‌شوند.

ساعت های GPS

ساعت‌های GPS بند سیکو به خاطر داشتن تکنولوژی GPS و همچنین طراحی زیبایی که دارند به عنوان یکی از معروف‌ ترین و محبوب‌ ترین خطوط محصولات ساعت سیکو هستند.

ساعت های خورشیدی

ساعت‌های خورشیدی برند سیکو نیز مانند بقیه ساعت های برند SEIKO که پیشتر ذکر کردیم با داشتن تکنولوژی خورشید و همچنین طراحی بسیار زیبا و جذاب به عنوان یکی از محبوب‌ ترین ساعت‌ها و محصولات برند سیکو شناخته می‌شود. همچنین این ساعت‌ها دقت بسیار بالا و قابلیت‌های پیشرفته‌ای دارند به خاطر همین توانسته‌اند که پاسخگوی نیازهای تعداد زیادی از مشتریان باشند.

ساعت های اتوماتیک

ساعت‌ های اتوماتیک برند سیکو به خاطر داشتن موتور اتوماتیک و همچنین طراحی زیبایشان یکی از محبوب‌ ترین محصولات برند ساعت سیکو هستند. این ساعت‌ها به خاطر دقت بالا و قابلیت‌ های پیشرفته‌ ای که دارند به نیاز های علاقمندان به ساعت به خوبی پاسخ داده‌اند. در ادامه این مطلب واچ گروپ ایران به ویژگی‌های کلی برند ساعت مچی سیکو می پردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

ویژگی‌های کلی برند ساعت مچی سیکو

ویژگی‌های کلی برند ساعت مچی سیکو

همان گونه که ذکر کردیم ساعت مچی ژاپنی برند سیکو از جمله ساعت مچی‌ هایی هستند که بسیار متنوع هستند و موتور کوارتز، کینتیک، سولار و همچنین موتور مکانیکی دارند که هر کدام از آنها با کیفیت خیلی بالایی طراحی و ساخته شده‌اند.

هر یک از ساعت مچی‌هایی که این برند تولید می‌کند ویژگی‌ های خاص و منحصر به فرد خودشان را دارند که در ادامه کلی‌ ترین ویژگی‌های این برند را نام می‌بریم:

  • دارا بودن موتورهای اختصاصی سیکو
  • ضد آب بودن و همچنین مقاوم در برابر شرایط جوی
  • قاب‌ های صیقلی و پلیش خورده
  • قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه با کیفیت بالا

ساعت‌ های برند سیکو به خاطر داشتن طراحی‌های جذاب و زیبا و همچنین تکنولوژی پیشرفته به یکی از مشهور ترین و محبوب‌ ترین برندهای ساعت در دنیا تبدیل شده‌ اند. این برند به خاطر اینکه مجموعه‌ ای از ساعت‌های متنوع و خاص و منحصر به فرد را دارد اکنون نیز همچنان در میان افراد علاقه مند به ساعت‌هایی با دقت بالا و همچنین کیفیت زیاد محبوبیتشان را حفظ کرده‌اند. با توجه به تاریخچه‌ ای که برند سیکو دارد و همچنین خطوط محصولات آن ما می‌توانیم این برند را به عنوان یکی از معروف‌ ترین برندهای ساعت در دنیا بشناسیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *