وبلاگ واچ گروپ

شخصیت شناسی از روی ساعت مچی

شخصیت شناسی از روی ساعت مچی

ما بسته به سلیقه و علایق خود وسایلی را انتخاب می‌کنیم پس انتخاب ما نشان دهنده سلیقه ما است و سلیقه ما به این باز می‌گردد که چه شخصیتی داریم ما در این مطلب واچ گروپ می‌خواهیم در مورد شخصیت شناسی از روی ساعت مچی صحبت کنیم. اینکه چطور از روی ساعت و انتخاب ساعت مچی به این پی ببریم که افراد چه شخصیتی دارند شاید جذاب باشد.

ساعت‌ها درشکل و شمایل‌های مختلفی ساخته می‌شوند اما هر کس مدلی از آن را انتخاب خواهد کرد پس این انتخاب شخصیت افراد را برملا می‌کند. ما در ادامه این مطلب انواع ساعت‌های مچی را عنوان خواهیم کرد و می‌گوییم که چه افرادی ممکن است این ساعت‌ها را انتخاب کنند.

شخصیت شناسی از روی ساعت مچی

ساعت مچی مربع

بیشتر ساعت‌های افراد صفحه دایره دارند به همین دلیل می‌توان گفت ساعت‌های مربعی یک نوع ساعت خاص هستند. بعضی از ساعت‌ها که به شکل مربع یا مستطیل اند طرفداران به خصوصی را دارد. ممکن است به این افرادی برخورد کرده باشید که دنبال ساعت‌هایی می‌گردند که صفحه نمایش آنها مستطیل یا مربع باشد.حتمال دارد تعدادی بسیار کمی از این افراد این گونه ساعت را می‌پسندند اما شخصیت آنها بسیار خاص است.

افرادی اند که معمولاً دوست دارند همه چیز طبق اصول پیش برود همه برنامه‌ها طبق ساعت جلو برود. اکثراً از افراد و از خود ناراضی هستند، بسیار درون‌گرایند، افرادی که ساعت‌های چهارگوش و مربع را می‌پسندند در بیان احساسات ضعیف هستند. درصد بسیار ناچیزی از آنچه را که در دل دارند به زبان می‌آورند اما وقتی به آنها به آنها تماس می‌گیرید بسیار خوشحال می‌شوند، خودشان نمی‌توانند تلفن را بردارند بگویند که دلتنگ شما شده‌اند.

ساعت مچی مربع

ساعت بند چرمی

ساعت‌ها با بند چرمی بسیار راحت هستند استفاده از بندهای چرمی باعث می‌شود که راحت‌تر باشیم. ساعت در دست کمتر حس می‌شود. این افراد معمولاً زندگی را سخت نمی‌گیرند شاید گاهی سختگیر باشند از نام ملایمات روزگار ناراحت شوند اما به سرعت ذهن خود را کنترل می‌کنند و به زندگی عادی برمی‌گردند.

افرادی که به طور دائم از این ساعت‌ها استفاده می‌کنند یک دوست خوب و مطمئن هستند، روی هدف اصلی خود تمرکز می‌کنند و زیاد درگیر حواشی نمی‌شوند.

این افراد دوست دارند به دیگران کمک کنند و روراست هستند، اگر متوجه شوند که شما نیاز به کمک دارید تا آنجا بتوانند کم نمی‌گذارند اما اگر از شما بی‌محبتی ببینند به یکباره شما را کنار می‌گذارند.

ساعت‌های طلایی

کسانی که این ساعت‌ها را انتخاب می‌کنند عاشق زندگی لاکچری‌اند، دوست دارند وسایل خاص و گران قیمت داشته باشند، اکثراً این افراد در رویای خود به خانه بزرگ و ماشین گران قیمت فکر می‌کنند. اهداف بسیار بزرگی دارند، سعی می‌کنند تا برای هدف خودشان تلاش کنند.

ممکن است به یک بار ناامید شوند و از ادامه تلاش انصراف دهند. دوست دارند روزهایی را که کار خاصی انجام نمی‌دهند بگذرانند و کمی تنبل هستند از استراحت کردن لذت می‌برند. این افراد معمولا از این شاخه به آن شاخه می‌پرند به همین دلیل کمتر در مسیری که می‌خواهند پیشرفت می‌کنند. به دیگران دوست دارن کمک مالی کنند و دست و دل بازند. افراد زیادی آنها را می‌شناسند و با آنها تماس می‌گیرند.

ساعت سفید

این نوع ساعت‌ها بسیار زیباهستند و جذابیت خاصی دارند. به راحتی با هر لباسی ست و هماهنگ می‌شوند استفاده از آن معمولاً نشان دهنده این است که این افراد تجملاتی نیستند. به راحتی با شرایط کنار می‌آیند مثلاً اگر بخواهد چیزی بخرد به محض اینکه فکر کنند شرایط برای خرید مناسب نیست زیاد ناراحت نخواهند شد.

افرادی بسیار حساسند این افراد دایره خاصی از افراد را برای ارتباط انتخاب می‌کنند. معمولاً دوستانشان انگشت شمار هستند اما ارتباط خوبی با آنها دارند تلاش می‌کنند تا همین افراد را همیشه برای خودشان داشته باشند. خیلی زود متوجه اشتباه خود می‌شوند با رفتار خاصی از دلشان در خواهند آورد این نیز به دلیل این است که بسیار احساساتی هستند و گاهی حرفی می‌زنند که ناراحت شوید.

ساعت‌های پر زرق و برق و لاکچری

ساعت‌هایی با نگین‌های گران قیمت تزیین شده یا شکل و رنگی و برش‌های شیشه صفحه نمایش باعث می‌شود تا بر روی دست مانندی جواهری بدرخشند، این ساعت‌ها هم مخاطبان خاص خود را دارند. این افراد افرادی اند که این ساعت را انتخاب می‌کنند معمولاً به جزئیات اهمیت می‌دهند دوست دارند برای خرید هر کالایی بازار رو زیر و رو کنند. به کارهایی که می‌کنند حتی کوچک‌ترین کار هم بسیار فکر می‌کنند اکثراً بسیار خوش سلیقه و همیشه دوست دارند جلوی دید باشند.

در این مطلب واچ گروپ با شخصیت شناسی از روی ساعت مچی آشنا شدید اگر می خواهید از دیگر مطلب واچ گروپ همچون مطلب اهمیت استفاده از ساعت مچی دیدن کنید می توانید روی این کلمه کلیک کنید.

ساعت‌های پر زرق و برق و لاکچری
نظر دیگران را مهم می‌دانند به همین خاطر از دیگران و انتقادهایشان گلایه دارند. برای میهمانی‌ها می‌توانند میزبان خیلی خوبی داشته باشند. یک میزبان که برای مهمانشان تمام کارها را خواهند کرد.اگر خسته هم باشند دوست دارند تا دیگران در کنار او خوش باشند. اکثراً طبق نظر جمع عمل می‌کنند ودوستی خیلی خوب هستند که مسافرت با آنها بسیار خوش می‌گذرد. در این مطلب در مورد شخصیت شناسی از طریق ساعت مچی حرف زدیم تنوع و مدل ساعت ها ی مچی بسیار زیاد است ما به چند مدل از آنها اشاره کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *