وبلاگ واچ گروپ

ساعت سیکو یا کاسیو کدام بهتر است؟

ساعت سیکو یا کاسیو کدام بهتر است؟

وقتی به ساعت‌های ژاپنی نگاه می‌کنیم اغلب به ساعت‌های کاسیو در مقابل ساعت سیکوبر می‌خوریم. این دو مارک بر اساس ویژگی‌های ابتکاری و کیفیت بالا مارک‌های معتبر در سراسر جهان می‌باشند. در حالی که هر کدام از این مارک‌ها مدل‌های مختلفی را متناسب با سلیقه‌های متفاوت ارائه می‌دهد اما نقاط مشترکی بین آنها وجود دارد که نقاط قوت آنها را برجسته می‌کند. این مطلب واچ گروپ ایران می‌تواند در انتخاب ساعت کاسیو و سیکو برای شما خیلی خوب و مناسب باشد.

وقتی در حال تصمیم گیری در میان دو نوع از ساعت‌های کاسیو و سیکو اصل هستید قطعاً ضرر نمی‌کنید چون هر دو مارک مترادف با ساعت‌های ژاپنی هستند و می‌توانید از این مطمئن باشید که ساعتی را می‌گیرید که در بین بهترین‌های جهان قرار دارند و همان چیزی است که هر دوی آنها می‌سازند.

مقایسه ی برندهای سیکو و کاسیو از جهات مختلف

سبک و طراحی ساعت سیکو و کاسیو

اگر در انتخاب این دو ساعت گیر کرده‌اید سبک و طراحی فاکتورهای خوبی برای انتخاب هستند. انتخاب شما بسته به این است که آیا طرح‌های سنتی را می‌خواهید یا مدرن. ساعت سیکو سبک و طرح‌های سنتی دارد و زیبایی شناسی کلاسیک آزمایش شده است.این را می‌توانید از مدل‌های محبوب سیکو و بعضی از مدل‌های غواصی سیکو مشاهده کنید. سبک کلاسیک این نوع ساعت‌ها پیامی دارد که این مارک تجاری پر قدمت و تثبیت شده‌ای است. سیکو می‌داند که آنها شهرت خوبی دارند و از طراحی ساعت سیکو منعکس می‌شود. این برند دارای یک مارک تجاری لوکس به نام گرند سیکو است که مدل‌های طراحی شده با زمان و قیمت لوکس را به نمایش می‌گذارد.

اما در ساعت‌های کاسیو طراحی‌های معاصر و صنعتی وجود دارد و اکثر افراد در هنگام صحبت در مورد ساعت‌های کاسیو به ساعت جی شاک فکر می‌کنند، چون طراحی این نوع از ساعت‌ها یکی از پرکاربردترین ظاهر کاسیو به شمار می‌رود. مارک‌های ژاپنی چیزی فراتر از مجموعه ی ساعت‌های جی شاک است. در ساعت‌های کاسیو تنوع در طراحی وجود دارد و این بسیار برای ساعت پسندان دوست داشتنی است.

در مدل‌های ساعت کاسیو طرح‌های متنوع از سخت گرفته تا حرفه‌ای را شامل میشود. اگر معیار اصلی شما برای انتخاب بین ساعت سیکو و کاسیو سبک و طراحی باشد واقعاً انتخاب آسان است اگر ساعتی با طرح‌های ظریف و سنتی را می‌خواهید سیکو باید انتخاب شما باشد. در طرف دیگر اگر ساعتی با رویکرد مدرن و ظاهر ناهموار می‌خواهید توصیه این است که ساعت کاسیو را انتخاب کنید.

سبک و طراحی ساعت سیکو و کاسیو

ساخت و دوام

اگر شما به دنبال دوام خالص هستید مطمئناً کاسیو این خواسته شما را برآورده می‌کند، با این حال وقتی که به تصویر کلان نگاه می‌کنید آنطور که به نظر می‌رسد واضح نیست اگر در ساعت‌های سیکو دوام وجود نداشت و غیر قابل اعتماد بود قطعاً چنین شهرتی پیدا نمیکرد.

در میان ساعت‌های سیکو یک سری وجود دارد که ساعت غواصی هستند و بسیار مقاوم درست شده‌اند. در بعضی از ساعت‌های سیکو کریستالی وجود دارد که از مقاومت در برابر ضربه بسیار خوب برخوردار است اما ممکن است که مستعد خراشیدگی باشد. بسیاری از مدل‌های سیکو مخصوصاً مدل‌های رده بالاتر مقایسه می‌شوند،اما قیمت ساعت‌های سوئیسی ممکن است دو برابر یا حتی بیشتر باشند.

برند سیکو سابقه ی ساعت سازی بسیار عالی را دارد پس ساعت‌های آن به طور کلی با کیفیت و با دوام هستند. از طرف دیگر کاسیو با عرضه ی سخت‌ترین ساعت‌های موجود نام خود را به دست آورده است. برند کاسیو با ساخت ساعت‌های جی شاک دیدگاه ساعتی که هرگز خراب نمی‌شود را در میان مردم ایجاد کرد و در این راه بسیار موفق بود.

کاسیو نام تجاری حرفه‌ای مانند مجری قانون و ای ام‌تی‌های آتش‌نشان است. در ساعت کاسیو ویژگی‌های ابتکاری مانند فناوری رادیوی چند باند، فناوری جی پی اس، و بسیاری از موارد دیگر وجود دارد. ترکیبی از انعطاف پذیری و مقاومت ساعت‌های کاسیو آن را به ابزاری بسیار سودمند تبدیل کرده است. از نظر دوام کاسیو به وضوح برنده فراری است اما اگر بخواهید ساعت سیکو را هم داشته باشید کیفیت و سختی خود را از دست نمی‌دهید.

ویژگی‌ها و فناوری‌های ساعت‌های سیکو و کاسیو

شاید وقتی که در مورد فناوری و ویژگی‌های آن‌ها صحبت کنیم کاسیو برتر از سیکو باشد. کاسیو در صنعت نوآوری بسیار جلو است و آن را تحت فشار قرار می‌دهد. در مجموعه ساعت‌های کاسیو ویژگی‌ها و موارد بسیار زیادی از جمله همگام سازی با تلفن همراه، ارتفاع سنج، ردیاب، فشارسنج و غیره وجود دارد.

از طرف دیگر ساعت سیکو شاید از ویژگی‌های کمی برخوردار باشد اما ویژگی‌های ابتکاری را در خود دارد که مورد توجه مجموعه داران قرار می‌گیرد. در کل ساعت سیکو از ویژگی‌های کمتری برخوردار است به خصوص اگر با محبوب‌ترین ساعت‌های کاسیو مقایسه شوند.

اگر دنبال یک ساعت مکانیکی هستید انتخاب شما سیکو خواهد بود. از گذشته تا به حال این برند به دلیل ساخت اولین ساعت اتوماتیک در فضا شناخته شده است در حالی که ساعت سیکو مردانه به اندازه ی ساعت های ارائه شده ی کاسیو مقاوم نیستند. این برند ساعت‌های بسیار زیبایی را ارائه داده است که آزمایش زمان را داشته‌اند.

در ادامه به مقایسه قیمت این دو ساعت می پردازیم و اگر می خواهید در مورد ساعت های سیکو بیشتر اطلاعات داشته باشید و بدانید که چگونه ساعت های سیکو خود را تنظیم کنید محتوای چگونه ساعت مچی سیکو خود را تنظیم کنیم؟ را در بخش بلاگ ما مطالعه کنید.

ویژگی‌ها و فناوری‌های ساعت‌های سیکو و کاسیو

قیمت ساعت‌های سیکو وکاسیو

وقتی صحبت از مقایسه ی کیفیت کاسیو و سیکو می‌شود قیمت آنها شاید چندان مهم نباشد. ما در اینجا هر دو مارک را با هم مقایسه کردیم و هر دو ساعت با طیفی گسترده‌ای از بودجه مطابقت دارند، چون هر دوی آنها ارزش فوق العاده‌ای را ارائه می‌دهند.

اگر بودجه برای شما مسئله‌ای نیست و شما می‌خواهید گرانترین ساعت را داشته باشیدو ساعت‌ شما از میان کاسیو و و سیکو باشد باید گفت که سیکو دارای سری گرند سیکو می‌باشد که ساعت‌های عالی با قیمت‌های لوکس را دارد. البته بدانید که برچسب قیمت عامل تعیین کننده‌ای نباید در میان انتخاب این دو مارک ژاپنی باشد چون هر دو مارک بسیار خوب و قابل استفاده و کاربردی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *